O stronie DatingAdvisor


Nasza misja

Naszym celem było i wciąż pozostaje zapewnienie osobom zainteresowanym internetowymi randkami materiałów niezbędnych do odniesienia sukcesu; pomoc w unikaniu zbiorowisk oszustów i naciągaczy oraz poszukiwanie funkcjonujących internetowych portali randkowych dopasowanych do potrzeb użytkownika, oraz oferujących korzystny stosunek jakości do ceny.


Najważniejsze aspekty

Ocena portali randkowych

Jednym z najważniejszych aspektów naszej pracy jest regularna analiza szans odniesienia sukcesu. Stale sprawdzamy nowe strony i poddajemy je kompleksowym testom z pomocą różnych profili użytkowników. Tylko gdy wyniki są wymierne, zostają opublikowane.

Wskazówki na temat randek online

Ponieważ randkowanie online, szczególnie początkowo jest anonimowe, istnieje wiele pułapek, w które mogą wpaść nowicjusze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom cenne porady, na temat tego, jak najszybciej dostać się do dobrych aplikacji i portali randkowych oraz uniknąć rozczarowania.

Badania i informacje ogólne

Aby lepiej zrozumieć lokalne i międzynarodowe trendy, przeprowadzamy regularne badania rynku. W tym celu zwykle skupiamy się na temacie przewodnim, np. platformy na aplikacje mobilne.


W liczbach

5
13
33

Nasz zespół

Redakcja

Nasz zespół redakcyjny składa się z redaktorów oraz dziennikarzy pracujących zarówno na stałe, jak i na zlecenie, którzy pasjonują się internetem oraz fascynującym światem randek online. Wielu z redaktorów może pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży oraz świetną znajomością zasad jej działania: są doskonale rozeznani w sytuacji i wiedzą, na co uważać. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i niecierpliwie czekamy na każdy wspólny dzień pracy.

Inicjatorzy

  • Artur
    Jest w stałym kontakcie z usługodawcami platform randkowych, aby zapewnić, że zmiany i innowacje są aktualizowane w czasie rzeczywistym.

  • Philipp
    Pilnuje wszystkich procesów wewnętrznych oraz organizacji.

  • Florian
    Dba o poprawne działanie strony oraz troszczy się o serwery i technologię.

Ilekroć jestem pytany, który serwis randkowy jest najlepszy, zawsze odpowiadam, że coś takiego nie istnieje. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych celów. Flirt, miłość, przygoda, wiek, region itp.

David
Szef zespołu redakcyjnego


Z czego utrzymuje się DatingAdvisor?

Naszym celem zawsze było zapewnienie niezliczonym internetowym randkowiczom świata darmowych materiałów pomocnych w poszukiwaniach odpowiedniego partnera. DatingAdvisor publikuje wszystkie swoje raporty i doświadczenia absolutnie za darmo, co pozwala użytkownikom na uzyskanie bezpłatnego dostępu do strony. Oczywiście DatingAdvisor ponosi koszty związane z utrzymaniem strony internetowej, a przede wszystkim z opłaceniem ciężkiej pracy naszych redaktorów i dziennikarzy. Źródło dochodów jest konieczne, aby nasz portal sprawnie funkcjonował i mógł pozostać bezpłatny dla wszystkich. Z tego powodu w niektórych przypadkach DatingAdvisor przyjmuje prowizje od różnych portali randkowych.