Jak działa Badoo Polska

Najprostszy i najszybszy sposób na wypróbowanie Badoo to rejestracja online poprzez konto na Facebooku. Niezależnie od tego, czy zarejestrujesz się jako mężczyzna lub kobieta rejestracja i korzystanie z serwisu w podstawowej formie jest absolutnie bezpłatne. Duży plus Badoo to możliwość wysyłania wiadomości do innych użytkowników Badoo bez konieczności zakupu płatnej subskrypcji.

Jeśli zarejestrujesz się z pomocą konta na Facebooku, możesz przenieść udostępnione tam zdjęcia oraz inne informacje bezpośrednio na swój profil Badoo. Nie martw się, Badoo nie będzie udostępniać żadnych postów na Facebooku w Twoim imieniu. Połączenie z Facebookiem ma na celu wyłącznie ułatwienie procesu rejestracji. Badoo oferuje również możliwość zmiany imienia i nazwiska wyświetlanego na koncie —Twoje pełne imię z Facebooka nie będzie wyświetlone na Badoo w tej samej formie, w której widać je na Facebooku.

Ogólnie rzecz biorąc po zalogowaniu możesz od razu zacząć kontaktować się z użytkownikami w Twojej okolicy. Zalogować się na wersję mobilną oraz stronę internetową można korzystając z tych samych danych dostępu.

Największą zaletą aplikacji jest możliwość sprawdzenia, którzy użytkownicy są obecnie dostępni w Twojej najbliższej okolicy oraz opcja nawiązania z nimi bezpośredniego kontaktu. Aplikacja wyświetla również, czy dany użytkownik jest dostępny online w Tym samym momencie, co Ty. Funkcja wyszukiwania w aplikacji jest oparta na geolokalizacji: korzystając z technologii GPS, aplikacja będzie szukać użytkowników w Twoim sąsiedztwie pasujących do wcześniej zdefiniowanych przez Ciebie parametrów (wieku, płci, powodu poszukiwań itp.).

To są najlepsze strony dla Badoo Polska 2022

Zalety Konta Badoo Premium

Wszystkie strony i aplikacje randkowe muszą jakoś zarabiać, aby móc opłacić korzystanie z serwerów oraz utrzymać swój dział obsługi klienta. Ponadto klienci oczekują, że produkt, w tym wypadku aplikacja, będzie stale ulepszana. Od swojej premiery w 2006 roku, platforma Badoo bardzo się rozwinęła.

Subskrypcja Badoo Premium nazywa się „Super Powers” (Supermożliwości). Dzięki niej zyskujesz w społeczności tzw. supermoce, które pozwalają na korzystanie z aplikacji w lepszy, bardziej skuteczny i ukierunkowany sposób. Supermożliwości dają jednak przede wszystkim lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania, co według nas jest jedną z największych korzyści płynących z płatnej wersji Badoo.

Wiele innych aplikacji i stron randkowych wymaga pieniędzy, aby umożliwić Ci (w większości mężczyznom) nawiązanie kontaktów z innymi użytkownikami. Do pierwszej wiadomości wszystko inne jest zwykle bezpłatne. Platforma Badoo zaprojektowała swój system nieco inaczej: nawet jako użytkownik bezpłatnego konta możesz wysyłać wiadomości do tylu kobiet (i mężczyzn) ilu zechcesz, aby umówić się na randki.

Niektórym użytkownikom to wystarcza. Jeśli jednak chcesz korzystać z Badoo bardziej strategicznie, być może warto zastanowić się nad płatną subskrypcją.

Wskazówki jak osiągnąć sukces z Badoo

Chociaż w naszej opinii Badoo nie jest najlepszą aplikacją w Polsce, możliwość darmowego flirtowania oznacza, że nie masz nic do stracenia. Zarejestruj konto i daj się ponieść! Jednak nawet jeśli inwestujesz tylko swój czas, powinieneś postarać się i stworzyć optymalne podstawy sukcesu.

Zalecamy wgranie kilku swoich zdjęć. Upewnij się, że pokazują różne strony Twojej osobowości i przedstawiają Cię w ciekawym świetle. Bez względu na wszystko, zawsze bądź szczery i udostępniaj najbardziej aktualne zdjęcia. W ten sposób unikniesz rozczarowań podczas spotkań w prawdziwym życiu i zaoszczędzisz swój cenny czas.

Ponadto postaraj się być aktywnym użytkownikiem i loguj się na swoje konto każdego dnia. Tylko codzienne logowanie sprawi, że system Badoo będzie na dłuższą metę częściej sugerował Cię innym użytkownikom. Kiedy Twoja aktywność spada, system zakłada, że przestałeś aktywnie szukać partnera. Bycie aktywnym popłaca!

Flirt, seks i nowe przyjaźnie z Badoo

Platforma Badoo jest używana w Polsce na różne sposoby przez różnych użytkowników. Niektórzy chcą tylko seksu i szybkich przygód, podczas gdy inni nie są pewni, czego szukają, więc używają Badoo do niezobowiązujących flirtów i rozmów. Oczywiście są tam też użytkownicy poszukujący wyłącznie poważnego związku. Ponieważ osoby korzystające z Badoo mogą mieć różne zamierzenia, powinieneś postarać się jak najszybciej informować rozmówców o swoich intencjach. To pozwoli Wam zaoszczędzić na czasie, jeśli chcecie od aplikacji czegoś innego. Jeżeli jesteś pewien, że szukasz tylko seksu, być może powinieneś spróbować skorzystać bezpośrednio z aplikacji erotycznych.

W profilu i ustawieniach wyszukiwania można również wyszczególnić jakiego rodzaju relacji poszukujesz (przyjaźni, rozmów, randek itp.).

POLECANE PORTALE Badoo Polska

 


97/100

OCENA REDAKCJI


 
 


94/100

OCENA REDAKCJI


 
 


90/100

OCENA REDAKCJI


 
 


75/100

OCENA REDAKCJI


 
 


60/100

OCENA REDAKCJI